Η Διεύθυνση του Γυμνασίου Γαλαξιδίου ευχαριστεί θερμά τους μαθητές και τις μαθήτριες για το πάρτυ γενεθλίων που διοργάνωσαν και εύχεται σε όλους πρόοδο, υγεία και ευημερία!
Κάτω από : 2023-2024 | Δεν υπάρχουν σχόλια »
Η Διεύθυνση του Γυμνασίου Γαλαξιδίου ευχαριστεί θερμά τους μαθητές και τις μαθήτριες για το πάρτυ γενεθλίων που διοργάνωσαν και εύχεται σε όλους πρόοδο, υγεία και ευημερία!
Κάτω από : 2023-2024 | Δεν υπάρχουν σχόλια »
Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας στο Γυμνάσιο Γαλαξιδίου. Ευχαριστούμε θερμά το σύλλογο γονέων και κηδεμόνων για την προσφορά των εδεσμάτων και των δώρων στα παιδιά. Καλή χρόνια σε όλους!
Κάτω από : 2023-2024 | Δεν υπάρχουν σχόλια »
Την Τρίτη 9 Ιανουαρίου 2024, η Διεύθυνση του Γυμνασίου Γαλαξιδίου υποδέχθηκε τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών και συζήτησε μαζί τους για όλα τα θέματα λειτουργίας του σχολείου. Τους ευχαριστούμε θερμά για την παρουσία τους!
Κάτω από : 2023-2024 | Δεν υπάρχουν σχόλια »