Η ΄Γ τάξη του Γυμνασίου Γαλαξιδίου επιλέχτηκε και συμμετείχε με ιδιαίτερη επιτυχία στο 7ο Ευρωπαϊκό Μαθητικό Συνέδριο στην Βερόνα της Ιταλίας, από 1/03/2023 έως 5/03/2023, που διοργανώθηκε από το Ελληνικό Ίδρυμα Πολιτισμού. Εκεί οι μαθητές παρουσίασαν το project: “Greek Democracy and its contribution as a Εuropean value”. Η παρουσίασή μας απευθύνθηκε κυρίως στο μαθητικό κοινό του συνεδρίου και απολαύσαμε τα ενδιαφέροντα projects των […]
Κάτω από : 2022-2023 | Δεν υπάρχουν σχόλια »