Στο πλαίσιο της εορτής των Τριών Ιεραρχών οι καθηγητές και οι μαθητές του Γυμνασίου μας συμμετείχαν στη Θεία Λειτουργία που τελέσθηκε στον ιερό ναό του Αγ. Νικολάου. Την ομιλία εκφώνησε ο θεολόγος καθηγητής του σχολείου μας Χάρης Ανδρεόπουλος, αναφέροντας τα εξής: «Στρέφουμε σήμερα τη σκέψη και τη μνήμη μας στους τρεις μεγάλους Ιεράρχες, τον Ιωάννη […]
Κάτω από : Γονείς, Εκδηλώσεις-Δραστηριότητες, Εκπαιδευτικοί, Μαθητές | Δεν υπάρχουν σχόλια »