Επισκεψη του Γυμνασίου μας στο “Μύλο των ξωτικών” και το Μουσείο Αρχαίας Ελληνικής Τεχνολογίας στα Τρίκαλα Tην εκπαίδευση με την ψυχαγωγία συνδύασαν οι μαθητές του Γυμνασίου Γαλαξιδίου στο πλαίσιο επίσκεψής τους στα Τρίκαλα, τη περασμένη Πέμπτη, 13 Δεκεμβρίου. Oι μαθητές και οι συνοδοί καθηγητές τους επισκέφθηκαν, κατ΄ αρχήν, το Μουσείο Αρχαίας Ελληνικής Τεχνολογίας, η οποία […]
Κάτω από : 2012 - 2013, Εκδηλώσεις-Δραστηριότητες | Δεν υπάρχουν σχόλια »