ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΦΙΣΑΣ
Στους ρυθμούς του καρναβαλιού και το σχολείο μας.
Οι μαθητές του σχολείου μας μαζί με την κ. Πανταζοπούλου και την κ. Καλογήρου έφτιαξαν μια καταπληκτική αφίσα για το καρναβάλι συμμετέχοντας στο διαγωνισμό που προκήρυξε η ΔΔΕ Ζακύνθου με θέμα «Μαθητικός Διαγωνισμός Αφίσας για το Ζακυνθινό Καρναβάλι 2022».
Τελικά, ο κόπος και η φαντασία των παιδιών ανταμείφθηκε και η αφίσα μας βραβεύτηκε με Ειδική Διάκριση, γεγονός που χαροποίησε όλους τους μαθητές.