Ανακοίνωση Λειτουργίας Γυμνασίου Δομενίκου

Αγαπητοί Γονείς

Σας ενημερώνουμε ότι το σχολείο αύριο Τετάρτη 22/9/2021 θα λειτουργήσει κανονικά δια ζώσης μετά τη λήξη της κατάληψης. Οι μαθητές θα πρέπει να προσκομίσουν δήλωση αρνητικού self test υποχρεωτικά . ΠΡΟΣΟΧΗ Κανείς μαθητής δεν θα γίνει δεκτός χωρίς το τέστ. Θα πρέπει λοιπόν σήμερα να κάνουν οι μαθητές  το τέστ και να μπείτε στο   https://self-testing.gov.gr/  και να δηλώσετε το αποτέλεσμα του τέστ.Θα πρέπει πάνω στο έντυπο να αναγράφεται και ο κωδικός της καταχώρισης στο σύστημα.

Η μεταφορά των μαθητών θα γίνει κανονικά.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΕΙΝΑΙ:

Α Β1 Β2 Γ1 Γ2
ΚΑΝΑΒΟΥΡΑ ΦΥΣΙΚΗ ΛΙΑΚΟΥ       ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ ΖΑΧΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ ΚΑΝΑΒΟΥΡΑ ΦΥΣΙΚΗ ΖΑΧΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΛΙΑΚΟΥ        ΒΙΟΛΟΓΙΑ
ΚΟΚΟΥΒΑ  ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΒΑ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ

ΒΠ ΑΓΓΛΙΚΑ

ΒΑ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ

ΒΠ ΑΓΓΛΙΚΑ

ΤΣΙΑΡΑ             ΕΛΕΝΗ ΑΡΓΥΡΙΟΥ        ΕΛΕΝΗ
ΤΣΙΑΡΑ            ΑΡΧΑΙΑ ΖΑΧΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΛΙΑΚΟΥ       ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΟΚΟΥΒΑ       ΑΡΧΑΙΑ ΚΑΝΑΒΟΥΡΑ ΦΥΣΙΚΗ
ΚΟΚΟΥΒΑ      ΓΛΩΣΣΑ ΑΡΓΥΡΙΟΥ   ΚΕΙΜΕΝΑ ΖΑΧΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΟΥΡΕΛΟΥ ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΑΝΑΒΟΥΡΑ ΦΥΣΙΚΗ
ΚΟΚΟΥΒΑ        ΓΛΩΣΣΑ ΑΡΓΥΡΙΟΥ      ΓΛΩΣΣΑ ΤΣΙΑΡΑ         ΚΕΙΜΕΝΑ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ