Την εμπνευστήκαμε από το παραμύθι “Ο παππούς ο χρόνος” και ιδού το αποτέλεσμα! Τα νηπιάκια μας από το απογευματινό τμήμα δημιούργησαν με μεράκι αυτή την υπέροχη αφίσα !!!Εύγε!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα
Πρόσφατα σχόλια