Καλημέρα παιδιά!

Καλημέρα παιδάκια.

ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ!!!!

Μένουμε συντονισμένοι με το σχολείο και τους δασκάλους μας.

Η κατηγορία αυτή δημιουργήθηκε για  εσάς τους μικρούς μαθητές της  Β ΄τάξης του Δ.Σ. Κουλούρας, καθώς οι ημέρες κυλάνε και η πανδημία του κορονοϊού δε μας επιτρέπει να μπούμε στις σχολικές τάξεις σύντομα.Στη συγκεκριμένη σελίδα θα αναρτάται υλικό με το οποίο είναι καλό να ασχολείστε οι μαθητές αυτό το χρονικό διάστημα. Σημαντική είναι η βοήθεια των γονέων.Θα υπάρχουν κάθε λογής ασκήσεις,παιχνίδια και κατασκευές!!! Ο καθένας/καθεμιά μπορεί να ασχοληθεί όποτε αυτός/ή θέλει. Από την άλλη πλευρά αυτής της σελίδας ¬¬¬καλά κρυμμένος χωρίς να φαίνομα鬬¬ θα περιμένω πάντα να λύσω απορίες να δώσω απαντήσεις να συζητήσω με εσάς για ότι σας απασχολεί, επίσης θα περιμένω και απαντήσεις γραπτές η σε φωτογραφίες από τις εργασίες σας!!!!

(Θα μπορείτε να απαντάτε με απευθείας κάποιο σχόλιο κάτω από τις δημοσιεύσεις ή να στέλνετε ότι θέλετε στο geka2004@hotmail.com )

Μένουμε στο σπίτι παιδιά και ταυτόχρονα και μαγικά  είμαστε κοντά!!!!!

Αγαπημένα μου Δευτεράκια ξεκινάμε κάτι σε αυτή τη σελίδα όπου θα μας βοηθήσει όλους!!

Ο κ. Γιώργος