Αναικοίνωση- Ε-ΜΕ

Αγαπητοί γονείς και μαθητές/-τριες,

Θα ήθελα να σας ζητήσω να συνδεθείτε στην σχολική πλατφόρμα E-ME  για το μάθημα των αγγλικών. Γνωρίζω πως έχετε ήδη κάνει σύνδεση για τα τηλε-μαθήματα στην πλατφόρμα  E-CLASS. Την χρησιμοποιώ και εγώ και θα προσκαλέσω τα παιδιά εκεί αλλά για επικοινωνιακούς σκοπούς, ανακοινώσεις, αποστολή εργασιών και διευκόλυνση του μαθήματος θα σας ζητήσω να με ανεχτείτε και να κάνετε μια φορά σύνδεση στην προαναφερεθείσα πλατφόρμα. Αρκεί μια φορά να μπείτε με τους ίδιους κωδικούς που χρησιμοποιούσατε στο e-class, όταν είχαμε απαγόρευση κυκλοφορίας και τηλεμαθήματα. Μετά, θα προσκαλέσω τους μαθητές και τις μαθήτριες και εσείς όταν μπορέσετε θα αποδεχθείτε την πρόσκλησή μου για συμμετοχή στην κυψέλη αγγλικών της τάξης τους. Ευχαριστώ εκ των προτέρων! Ίβα Κούκουρα.

σύνδεσμος Ε-ΜΕ