Κύριε Διευθυντή μας, καλή Σύνταξη!

delhgiannhs1delhgiannhs2delhgiannhs3Οι μαθητές και οι καθηγητές του Εσπερινού ΓΕΛ Πολυγύρου ευχόμαστε ολόψυχα στον Διευθυντή μας κ. Δεληγιάννη Δημήτρη, καλή σύνταξη και καλή επιτυχία στις μελλοντικές του – εξωσχολικές πλέον – δραστηριότητες .

Ο κ. Δεληγιάννης, ύστερα από μια μακρά και επιτυχημένη πορεία στην εκπαίδευση, αποφάσισε να συνταξιοδοτηθεί και έτσι το νέο έτος θα μας βρεί με νέο Διευθυντή. Ο κ. Δεληγιάννης, που είναι πολύ αγαπητός στους μαθητές και στους συναδέλφους του, δίδαξε Φυσική σε διάφορα σχολεία και σε πάρα πολλούς μαθητές, ενώ τα τελευταία χρόνια υπηρετούσε ως Διευθυντής στο σχολείο μας.

Για μια ακόμα φορά του ευχόμαστε ό,τι καλύτερο και είμαστε σίγουροι ότι θα μας επισκέπτεται συχνά για να τα λέμε και από κοντά.