FB IMG 1722251619106

Αποτελέσματα εισαγωγής των μαθητών/τριών μας στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση

Νέα-Ανακοινώσεις Πανελλήνιες Εξετάσεις

Με συγκίνηση και περηφάνεια εκφράζουμε τα πιο θερμά μας συγχαρητήρια στους μαθητές μας και τις μαθήτριές μας που πέτυχαν την εισαγωγή τους στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση.

Παιδιά, καλή σταδιοδρομία, καλή φοιτητική ζωή και πάντα επιτυχίες.

Τα συγχαρητήριά μας και στους γονείς/κηδεμόνες τους καθώς και στους καθηγητές μας που στήριξαν την προσπάθειά τους.

Όσον αφορά τους μαθητές μας και τις μαθήτριες μας που παρ΄ολο που πέτυχαν καλές βαθμολογίες δεν κατόρθωσαν να εισαχθούν σε μία από τις σχολές που επέλεξαν, να ξέρουν πως τίποτα δεν σταματά εδώ. Αξίζουν συγχαρήτηρια σε αυτά τα παιδιά και υπάρχουν και άλλες επιλογές που μπορούν να αξιοποιήσουν και τους περιμένουμε στο σχολείο μας για να συζητήσουμε αυτές τις επιλογές.

Επιπρόσθετα, τα πιο θερμά μας συγχαρητήρια και στους μαθητές και μαθήτριες μας που πέρασαν σε ΣΑΕΚ της επιλογής τους.
Καλή αρχή παιδιά και καλές σπουδές!

* Τα ονόματα των επιτυχόντων δεν εμφανίζονται στον παρακάτω πίνακα λόγω της νομοθεσίας περί προστασίας των προσωπικών τους δεδομένων. Αντί ονομάτων εμφανίζονται οι κωδικοί υποψηφίων. Η σειρά των υποψηφίων στον πίνακα είναι κατά αύξοντα κωδικο υποψηφίου και όχι με βαθμολογική σειρά.

FB IMG 1722251619106