Πείτε τη γνώμη σας

• Στην παρούσα σελίδα παρουσιάζονται οι εισηγήσεις και οι απόψεις που μας στείλατε.
  • Επίσης, μπορείτε, στο τέλος της σελίδας να υποβάλετε μόνοι σας μικρές παρεμβάσεις υπό μορφή σχολίων.
  • Προφανώς, κάτω από κάθε δημοσίευση, εισήγηση, παρέμβαση, μπορείτε να πείτε τη γνώμη σας υπό μορφή σχολίου.
  • Σας ενημερώνουμε ότι τα σχόλια δημοσιεύονται έπειτα από έγκριση, για τη διασφάλιση της αξιοπιστίας του σχολιαστή αλλά και την προστασία του επιπέδου της συζήτησης.
  • Μετά την ημερίδα, μπορείτε να στείλετε ολοκληρωμένες προτάσεις δημοσίευση  στο

ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ

Κ. Μανδυλάς, Διευθυντής 3ου ΕΠΑΛ Ταύρου, Κ. Συρόκος, Διευθυντής 8ου ΣΕΚ Αθηνών

Χρήστος Κουτουλάκος, Msc. Ηλ/γος και Ηλ/νικός Μηχανικός, Διευθυντής 1ης ΕΠΑΣ Σιβιτανιδείου

Δρ Νικόλαος Τσούλος, Διευθυντής 7ου Εσπ. ΕΠΑΛ Πειραιά

Κωνσταντίνος Τσεμπελίκος, Εκπαιδευτικός, ΠΕ17 Μηχανολόγος Μηχ.

2 απαντήσεις στο “Πείτε τη γνώμη σας”

1.   Αναστάσιος Βισβάρδης είπε:

Αγαπητοί συνάδελφοι καλή σας ημέρα. Ενημερώθηκα για την πολύ ενδιαφέρουσα διημερίδα την οποία οργανώνετε. θα ήθελα να παρακολουθήσω τις εισηγήσεις αλλά δυστυχώς διαμένω στη Ζάκυνθο και είναι λίγο δύσκολο να παρεβρεθώ τη συγκεκριμένη ημερομηνία στην Αθήνα.
    Αναρωτιέμαι αν υπάρχει πρόβλεψη για live αναμετάδοση των εισηγήσεων μέσω του σχολικού δικτύου ή κάποιας άλλης πλατφόρμας ώστε να μπορέσουμε να συμμετέχουμε εξ αποστάσεως.
    Καλή επιτυχία στη διημερίδα σας.
    Βισβάρδης Αναστάσιος
    Εκπαιδευτικός ΠΕ 1704
    Μέλος της Π.Ο. του Κ.Π.Ε. Λιθακιάς Ζακύνθου

•   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΝΤΑΞΗΣ είπε:

Αν και το είχαμε προγραμματίσει, τελικά δεν έγινε δυνατόν για τεχνικούς λόγους και επίσης εξαιτίας της ημερομηνίας διεξαγωγής της ημερίδας. Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας. Ελπίζουμε ότι θα υπάρξουν εκτενή πρακτικά και συμπεράσματα για να πληροφορηθείτε όσοι βρίσκεστε εκτός Αθηνών.