Η Κοινωνική Υπηρεσία του ΕΝΕΕΓΥΛ Αιγάλεω σας ενημερώνει ότι αναρτήθηκε η πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την εισαγωγή καταρτιζόμενων ηλικίας 18-58 ετών στη Σχολή Επαγγελματικής Κατάρτισης ΑμεΑ Αθηνών για το σχολικό έτος 2023-2024. Για την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ή περαιτέρω πληροφορίες, μπορείτε να ακολουθήσετε τον παρακάτω σύνδεσμο: https://www.dypa.gov.gr/prosklisi-ekdilosis-endiaferontos-katartizomenon-skholis-amea-athinwn-2023-2024 Επισυνάπτεται το Δελτίο Τύπου. Η Κοινωνική Λειτουργός, Μποτονάκη…Συνέχεια ανάγνωσης Κοινωνική Υπηρεσία – Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την εισαγωγή καταρτιζόμενων στη Σχολή Επαγγελματικής Κατάρτισης ΑμεΑ Αθηνών της Δ.ΥΠ.Α (Πρώην Ο.Α.Ε.Δ.) έτους 2023-2024 (υποβολή αιτήσεων έως 8/5/2023)