Λήψη αρχείου
Μήνας: Μάρτιος 2020
Πάμε σχολείο…..μένοντας σπίτι!!!
Αγαπητοί γονείς και μαθητές του σχολείου μας, μέχρι να ολοκληρωθεί η εγγραφή των μαθητών και εκπαιδευτικών μας στο Π.Σ.Δ. και να οργανωθεί η εξ αποστάσεως εκπαίδευση, με στόχο να συνεχίσουν οι μαθητές μας την επαφή με τη μαθησιακή διαδικασία, οι μαθητές μας μπορούν να μεταβούν στην ιστοσελίδα “Η Πληροφορική στην εκπαίδευση” πατώντας ΕΔΩ, Στην αρχική…Συνέχεια ανάγνωσης Πάμε σχολείο…..μένοντας σπίτι!!!
“ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΑΣΥΓΧΡΟΝΗ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ”
Λήψη αρχείου
Οδηγίες για παραμονή παιδιών και εφήβων στο σπίτι
Λήψη αρχείου
Μέτρα πρόληψης κατά της διασποράς του κορωνοϊού COVID-19
«Οδηγίες σχετικά με τα μέτρα πρόληψης κατά της διασποράς του κορωνοϊού COVID-19 στις Σχολικές Μονάδες και φορείς που προσφέρουν εκπαιδευτικές υπηρεσίες» Λήψη αρχείου