Με μεγάλη συγκίνηση αποχαιρετήσαμε τα παιδιά του σχολείου μας , καθώς και τους μαθητές/τριες της Στ΄τάξης στη γιορτή λήξης του σχολείου μας που πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 13 Ιουνίου στην αίθουσα πολιτιστικών εκδηλώσεων του σχολείου μας. Τα παιδιά απήγγειλαν ποιήματα, τραγούδησαν ποιήματα και τραγούδια για το καλοκαίρι, συμμετείχαν σε μουσικοκινητικές παραστάσεις και θεατρικά ξεσηκώνοντας το κοινό με το κέφι τους! Στο τέλος όλοι/ες μαζί χόρεψαν παραδοσιακούς χορούς!
Ο σύλλογος δασκάλων και ο διευθυντής σας εύχεται καλό καλοκαίρι!