Αποχαιρετίσαμε και φέτος τους μαθητές της Στ’ τάξης του σχολείου μας με μία γιορτή γεμάτη χορό, μουσική, τραγούδια και συναίσθημα. Μετά από έξι χρόνια στην μεγάλη αγκαλιά του 3ου Δημοτικού Σχολείου Νεάπολης, ήρθε η ώρα να ανοίξουν τα φτερά τους και να πετάξουν. Το ταξίδι στη γνώση συνεχίζεται και θα είναι πιο συναρπαστικό και πιο απαιτητικό! Εμείς τους ευχόμαστε ολόψυχα να είναι υγιείς και να πραγματοποιούν πάντα τους στόχους και τα όνειρά τους!