Γιορτή λήξης σχολικής χρονιάς

Με χαρά και συγκίνηση, την Παρασκευή 14/06/2024, γιορτάσαμε τη λήξη της σχολικής χρονιάς. Οι μαθητές μας υπό την καθοδήγηση του γυμναστή μας, κ. Παπαστόγια χόρεψαν με κέφι την ταραντέλα καθώς επίσης παραδοσιακούς χορούς του τόπου μας. Συμμετείχαν σε αθλητικά παιχνίδια, τα οποία ανέδειξαν την ομαδικότητά και την αγωνιστικότητά τους.

Η απονομή των τίτλων αποφοίτησης από τη Διευθύντρια στα παιδιά της ΣΤ΄ δημοτικού ήταν μια ιδιαίτερα συγκινητική στιγμή. Οι μαθητές μας ήταν χαρούμενοι που γυρίζουν μια νέα σελίδα στο βιβλίο της ζωής τους και ανυπομονούν για τις νέες εμπειρίες που τους περιμένουν στο γυμνάσιο. Ωστόσο, ένιωσαν συγκίνηση, καθώς θα τους λείψει το δημοτικό σχολείο και οι αγαπημένοι τους δάσκαλοι.

Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος Διδασκόντων εύχονται σε όλους τους μαθητές και τους γονείς τους ΄Καλό Καλοκαίρι¨. Ιδιαιτέρως ευχόμαστε στα παιδιά της ΣΤ΄Δημοτικού, να προοδεύουν πάντα στη ζωή τους, να ακολουθούν τα όνειρά τους και να φτάνουν πάντα ψηλά!FOTO LEO 2 FOTO LEO 3 FOTO LEO 4 FOTO LEO 5 FOTO LEO 6 FOTO LEO 7 FOTO LEO 8 FOTO LEO 9 FOTO LEO 10 FOTO LEO 11 FOTO LEO 12 FOTO LEO 13 FOTO LEO 14 FOTO LEO 15 FOTO LEO 16 FOTO LEO 17 FOTO LEO 18 FOTO LEO 19 FOTO LEO 20 FOTO LEO 21