Αναστολή λειτουργίας σχολείου και Πρόγραμμα τηλεκπαίδευσης για 21/03/2022

Σύμφωνα με απόφαση Δημάρχου, σήμερα Δευτέρα 21 Μαρτίου, αναστέλλεται η δια ζώσης λειτουργία του σχολείου μας, για προληπτικούς λόγους ασφάλειας των μαθητών λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών. Σε αυτό το πλαίσιο θα πραγματοποιηθεί σύγχρονη εξ’ αποστάσεως εκπαίδευση, μέσω της πλατφόρμας Webex.

Παρακάτω παρατίθεται το πρόγραμμα όλων των τάξεων, με τις ώρες διδασκαλίας και τις ώρες των διαλειμμάτων.
Για τη διασφάλιση των προσωπικών στοιχείων των εκπαιδευτικών, οι σύνδεσμοι των δωματίων τους καθώς και τα meeting numbers θα σας σταλούν ιδιωτικά. Επίσης, προς δική σας διευκόλυνση, στο πρόγραμμα που θα σας επισυναφθεί, πατώντας πάνω στο κάθε μάθημα μπορείτε να μεταφερθείτε αυτόματα στο δωμάτιο του εκπαιδευτικού (λειτουργία υπερσυνδέσμου).

Webex 210322

Απόφαση Δημάρχου 21/3