Ανακοίνωση

Φυλή, 15-11-2020

Αγαπητοί γονείς,

Όπως ήδη γνωρίζετε το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων προχώρησε σε αναστολή  λειτουργίας των Δημοτικών σχολείων της χώρας από τις 16  Νοεμβρίου 2020.

Όποιος επιθυμεί να παραλάβει βιβλία ή άλλα αντικείμενα των παιδιών του από το Σχολείο, μπορεί να προσέλθει κατ’ εξαίρεση  τη Δευτέρα 16 Νοεμβρίου 2020 από τις  9 έως  τις 11 π.μ., με αυστηρή τήρηση των συστάσεων  του ΕΟΔΥ (μάσκα, αποστάσεις).

Για οτιδήποτε αφορά τα μαθήματα  σύγχρονης εξ αποστάσεως εκπαίδευσης  θα ενημερωθείτε  από αύριο με mail ή από τη σελίδα του Σχολείου https://blogs.sch.gr/dimfylis/, την οποία και παρακαλείσθε να επισκέπτεστε καθημερινά.

Από τη Διεύθυνση

ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ  ΕΟΔΥ (11/11) ΓΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑΣΧΟΛΕΙΑ

ΛΟΙΜΩΞΗ ΑΠΟ  ΤΟ  ΝΕΟ  ΚΟΡΩΝΟΪΟ   SARS–CoV-2 (COVID-19)-   ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ  ΕΟΔΥ (11/11) ΓΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑΣΧΟΛΕΙΑ

Δηλώσεις για το Ολοήμερο Πρόγραμμα

Αγαπητοί γονείς,
Υπενθυμίζεται ότι αύριο Παρασκευή 25 Σεπτεμβρίου 2020 λήγει η προθεσμία υποβολής των αιτήσεων για το Ολοήμερο Πρόγραμμα του Σχολείου.
Όσοι ενδιαφέρονται να επικοινωνήσουν με το Σχολείο.
Από τη Διεύθυνση

Διαδικασία εισαγωγής στα Πρότυπα- Πειραματικά σχολεία για το σχ. έτος 2020-21

Λήψη αρχείου

Εγγραφή μαθητών στην Α΄τάξη Γυμνασίου των Μουσικών Σχολείων για το σχολικό έτος 2020-21