Ένα πολύτιμο Δώρο από τις Εκδόσεις «Ψυχογιός»

Απρ 202430

8VGNdjQ5

Τον Απρίλιο είχαμε πάλι τη χαρά να παραλάβουμε βιβλία από τις εκδόσεις «Ψυχογιός». Δεν είναι μόνο ένα δώρο από βιβλία, αλλά ένα δώρο από γνώση, ευκαιρίες και ελπίδα.

Εκφράζουμε θερμές ευχαριστίες και  την ειλικρινή ευγνωμοσύνη μας προς  τις εκδόσεις  για τη γενναιοδωρία και την υποστήριξη.

Η σημασία αυτής της δωρεάς είναι ανεκτίμητη.  Βελτιώνει τον τρόπο με τον οποίο η εκπαίδευση λειτουργεί στο σχολείο μας, καθώς παρέχει πρόσθετους πόρους και ευκαιρίες για τους μαθητές και τους εκπαιδευτικούς. Τα βιβλία που λάβαμε εμπλουτίζουν τη Βιβλιοθήκη και συμβάλλουν σημαντικά στη λειτουργία της.  Αποτελούν ένα ισχυρό εργαλείο που θα καθοδηγήσει τους μαθητές στην ανακάλυψη νέων γνώσεων και στην ενίσχυση των δεξιοτήτων τους.

F4U bFfg

tmvgs6kh

OSQNtL M

el5D7hC1