Τεστ Αντιγόνου  COVID-19  (RAPID TEST) στο σχολείο μας!!!

Νοέ 202020

Ύστερα από την απόφαση της πολιτείας να μείνουν ανοιχτά τα Ειδικά Σχολεία της χώρας και με βάση την ενημέρωση που είχαμε για εμφάνιση κρουσμάτων COVID-19 σε πολλά από αυτά, κρίναμε απαραίτητο να υποβληθεί σε προληπτικό έλεγχο όλο το προσωπικό του σχολείου μας προκειμένου να είμαστε ασφαλείς.

Για το λόγο αυτό απευθυνθήκαμε στο Δήμαρχο Θήβας, κ. Αναστασίου, ο οποίος άμεσα προθυμοποιήθηκε να μας προσφέρει τη δυνατότητα να πραγματοποιηθούν τεστ ανίχνευσης στο χώρο του σχολείου μας.

Έτσι λοιπόν την Παρασκευή ήρθε κλιμάκιο της ΚΟΜΥ Θήβας και μας έκανε γρήγορα τεστ Αντιγόνου  COVID-19  (RAPID TEST), τα οποία ευτυχώς ήταν όλα αρνητικά.

Ευχαριστούμε πολύ το Δήμαρχο και την ΚΟΜΥ Θήβας για την άμεση ανταπόκριση στο αίτημά μας και την άψογη συνεργασία. Δυστυχώς ο ρόλος μας δεν είναι εύκολος!!!

Ελπίζουμε να είστε συνεχώς δίπλα μας, προσφέροντας οτιδήποτε χρειαστούμε, προκειμένου να παραμείνουμε ασφαλείς!!!

Ιστορικό

This is an example of a WordPress page, you could edit this to put information about yourself or your site so readers know where you are coming from. You can create as many pages like this one or sub-pages as you like and manage all of your content inside of WordPress.