4ος Γύρος Κοντίτου – ΟΛΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ!!!

Μάι 201910

Η προσπάθεια που έγινε θεσμός.

Για 4η συνεχή χρονιά ο Εξωραϊστικός Σύλλογος Κοντίτου διοργάνωσε το γύρο του Κοντίτου. Μαθητές του Ειδικού Δημοτικού Σχολείου Θήβας, του Ειδικού Νηπιαγωγείου Θήβας, του 8ου Νηπιαγωγείου Θήβας, του 5ου Δημοτικού Σχολείου Θήβας και του Κέντρου Ημέρας «Άγιοι Ανάργυροι» τίμησαν με την παρουσία τους τον παραπάνω θεσμό και έλαβαν συμμετοχή. Η επιβράβευσή τους με μετάλλιο πρόσφερε ιδιαίτερη χαρά σε όλους τους μαθητές και τους γέμισε θάρρος και δύναμη. Το θεσμό στήριξαν με την παρουσία τους ο Δήμαρχος, εκπρόσωποι του Δήμου, πολίτες της πόλης, καθώς και η Ομάδα Διαχείρισης Κρίσεων. Θα θέλαμε να δώσουμε συγχαρητήρια σε όλους τους διοργανωτές της παραπάνω εκδήλωσης και τους συμμετέχοντες και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για την επόμενη χρονιά!!!