![Χωρίς τίτλο](https://blogs.sch.gr/dimeidt/files/2019/12/Χωρίς-τίτλο-150x150.png?x46184)
Για ακόμη μια χρονιά επισκεφθήκαμε το γηροκομείο της πόλης μας! Όλοι μαζί, φορτωμένοι καλούδια, συναντήσαμε τους μεγάλους μας φίλους! Τους χαμογελάσαμε, τους τραγουδήσαμε και τους ευχηθήκαμε μια νέα χρονιά γεμάτη υγεία και χαρά! Πάντα δίπλα τους!!
Για ακόμη μια χρονιά επισκεφθήκαμε το γηροκομείο της πόλης μας! Όλοι μαζί, φορτωμένοι καλούδια, συναντήσαμε τους μεγάλους μας φίλους! Τους χαμογελάσαμε, τους τραγουδήσαμε και τους ευχηθήκαμε μια νέα χρονιά γεμάτη υγεία και χαρά! Πάντα δίπλα τους!!
Και φέτος επισκέφθηκε το σχολείο μας ο Σύλλογος Γυναικών Θήβας «ΙΣΜΗΝΗ». Με αφορμή τις γιορτινές μέρες οι κυρίες από το σύλλογο ήρθαν στο χώρο μας να μας τραγουδήσουν χριστουγεννιάτικα τραγούδια και να μας δείξουν την αγάπη τους! Μας μοίρασαν όμορφα δώρα και ανταλλάξαμε ευχές για μια όμορφη χρονιά γεμάτη υγεία!
Χριστουγεννιάτικες μυρωδιές! Σήμερα μοσχοβόλησε όλο το σχολείο μας! Φτιάξαμε μελομακάρονα και κεράσαμε τους φίλους μας!
Ήρθαν τα Χριστούγεννα! Δέντρα, φωτάκια, μπάλες, κορδέλες, φάτνες και χιόνι στολίζουν το σχολείο μας! Παιδιάαααα ετοιμαστείτε να υποδεχθούμε τον Άη Βασίλη!!!!
This is an example of a WordPress page, you could edit this to put information about yourself or your site so readers know where you are coming from. You can create as many pages like this one or sub-pages as you like and manage all of your content inside of WordPress.
Πρόσφατα σχόλια