ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΜΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗ ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΤΗΣ Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ Κ. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

IMG 2943Πολλά συγχαρητήρια στο εξαιρετικό μουσικό του σχολείου μας Παπαγεωργίου Βασίλη ο οποίος συμμετείχε στην εκδήλωση που διοργάνωσε  η Δ/νση  Α/θμιας  Εκπαίδευσης Λάρισας, την Παρασκευή 19 Απριλίου 2024  στο Δημοτικό Ωδείο Λάρισας με την ορχήστρα της μαθητικής χορωδίας  του 18ου και 32ου Δημοτικού Σχολείου.  Καλεσμένη ήταν η Ομότιμη Καθηγήτρια του Ε.Κ.Π.Α. κ. Ευθυμίου Μαρία και το θέμα της διάλεξης είχε τίτλο: «Η θάλασσα και ο Έλληνας. Μια ιστορία δυναμικής σχέσης μέσα στον ιστορικό χρόνο».

Από την Δ/νση του Σχολείου  συγχαρητήρια για τη συμμετοχή, την συνεργασία και την εξαιρετική του παρουσία.

1 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ IMG 2942