Εκπαιδευτικοί του σχολείου μας

Εκπαιδευτικοί που διδάσκουν στο Δημοτικό Σχολείο του Αγίου Σύλλα.

Κατά το τρέχον σχολικό έτος 2015-2016 στο Σχολείο διδάσκουν οι παρακάτω εκπαιδευτικοί:

Ρόσιου Θάλεια, τάξεις Α-Β

Σασλής-Θεοτοκάτος Γεώργιος, τάξεις Γ-Δ

Ξανθάκη Δήμητρα (Προϊσταμένη),  τάξεις Ε-ΣΤ

Βαρθολομαίου Πηνελόπη, παράλληλη στήριξη

Στην παρακάτω φωτογραφία οι δάσκαλοι του σχολείου μαζί με τη νηπιαγωγό κ. Αθηνά Κουλεντάκη.

Εκπαιδευτικοί παλαιότερων ετών

Κατά το σχολικό έτος 2002 – 2003 εκπαιδευτικοί του σχολείου είναι οι κ.κ. Τσικαλάκης Ιωάννης, η κ Εζανίδου Παναγιώτα και η κ. Καλαμάρα Παναγιώτα. Το σχολείο λειτουργεί ως τριθέσιο χωρίς καθηγητές ξένης γλώσσας και φυσικής αγωγής.

Σχολικό έτος 2003 – 2004

Εκπαιδευτικοί είναι οι κ.κ. Τσικαλάκης Ιωάννης, η κ. Εζανίδου Παναγιώτα και η κ. Σουρίλα Γεωργία από την Καλαμάτα.

Σχολικό έτος 2004- 2005

Το σχολείο λειτουργεί για πρώτη φορά εφέτος ως τετραθέσιο. Διδάσκουν σε αυτό οι κ.κ. Τσικαλάκης Ιωάννης, Εζανίδου Παναγιώτα, Χαραλαμπίδου Αλεξάνδρα και Τζερεμέ Ελένη.

Σχολικό έτος 2005 – 2006

Κατά την τρέχουσα σχολική χρονιά τοποθετούνται στο σχολείο μας καθηγητής Φυσικής αγωγής ο κ. Νίκος Κουφάκης. Οι Δάσκαλοι που υπηρετούν είναι οι κ. κ. Τσικαλάκης Ιωάννης, η κ. Εζανίδου Παναγιώτα, η κ. Μανωλαράκη Χαρίκλεια και η κ. Αγγελική Γεωργίου . Στην φωτογραφία που ακολουθεί φαίνεται και η νηπιαγωγός του σχολείου μας η κ. Χριστοφορίδου Παρασκευή.

Σχολικό έτος 2006 -2007

Για πρώτη  χονιά τοποθετείται στο σχολείο του Αγίου Σύλλα καθηγήτρια Αγγλικών η κ. Θάλεια Πλατάκη. Μαζί με τους κ.κ. Τσικαλάκη Γιάννη, Εζανίδου Γιώτα, Μανωλαράκη Χαρούλα, Ζαρκαδούλα Ελένη και γυμναστή τον κ. Σπανό Δημήτρη αποτελούν το εκπαιδευτικό πρωσωπικο του σχολείου.

Σχολικό έτος 2007 –  2008

Εκπαιδευτικοί είναι οι κ. κ.:  Τσικαλάκης Ιωάννης, η κ. Εζανίδου Παναγιώτα, Η . Μάνθου Αργυρώ, η κ. Μουχτάρη Ευθαλία, η κ. Σοφία Χρονάκη και ο Δημήτρη.

Σχολικό έτος 2008- 2009

Τοποθετούνται στο σχολείο μας οι κ. Ελένη Δοκιανάκη, η κ. Χαλαμπαλάκη Μαριάννα, η κ. Παπαδάκη Κατερίνα, καθηγήτρια αγγλικών  και ο κ. Παπαδόπουλος Βασίλειος γυμναστής που μαζί με τον κ. Τσικαλάκη Γιάννη και την κ. Εζανίδου Γιώτα αποτελούν το εκπαιδευτικό προσωπικό του σχολείου για την τρέχουσα σχολική χρονιά.

Αναμνηστική φωτογραφία 13 Ιουνίου 2009

Σχολικό έτος 2009 – 2010

Εφέτος το δυναμικό του σχολείου είναι οι κ.κ. Τσικαλάκης Ιωάννης, Εζανίδου Παναγιώτα, Δοκιανάκη Ελένη, Σακαβέλη Σοφία , Χατζηνικολάκη Αντιγόνη, καθηγήτρια αγγλικών καi γυμναστής ο κ Σημεουδάκης Μιχάλης.

Σχολικό έτος 2009 – 2010

Εκπαιδευτικοί :

ΠΑΝΩ: Χατζηνικολάκη Αντιγόνη, Σημαιουδάκης Μιχάλης, Σακαβάλη Σοφία, Δοκιανάκη Ελένη, Εζανίδου Γιώτα και Τσικαλάκης Γιάννης.  Νηπιαγωγός η κ Χριστοφορίδου Βούλα.

ΚΑΤΩ : Η κ. Εζανίδου Γιώτα, ο κ. Τσικαλάκης Γιάννης, η κ. Δοκιανάκη Ελένη και η κ. Σακαβέλη Σοφία την βραδιά της τελικής εκδήλωσης του σχολείου.

img_1985.jpg

Σχολικό έτος 2010-2011

Εφέτος οι εκπαιδευτικοί του σχολείου είναι οι : η κ. Μαρία Καγιαμπάκη, η κ. Ελένη Δοκιανάκη και η κ.Εύα Σουριαδάκη (δασκάλες). Η κ. Βούλα Χριστοφορίδου (νηπιαγωγός) και η Παπαδάκη Μαρία (καθηγήτρια αγγλικών).

Σχολικό έτος 2011- 2012

Κατά το σχολικό έτος 2011-2012 δίδαξαν στο σχολείο οι παρακάτω εκπαιδευτικοί:

Κουτσουδάκη Κατερίνα (Δασκάλα-Προϊσταμένη), Μαρκάκης Ανδρέας (Δάσκαλος) και Σακαβέλη Σοφία (Δασκάλα).

Σχολικό έτος 2012- 2013

Κατά το σχολικό έτος 2012-2013 δίδαξαν στο σχολείο οι παρακάτω εκπαιδευτικοί:

Κουτσουδάκη Κατερίνα (Δασκάλα-Προϊσταμένη), Μαρκάκης Ανδρέας (Δάσκαλος) και Τσατσάκη Ελευθερία (Δασκάλα).

Σχολικό έτος 2013- 2014

Κατά το σχολικό έτος 2013-2014 δίδαξαν στο σχολείο οι παρακάτω εκπαιδευτικοί:

Κουτσουδάκη Κατερίνα (Δασκάλα-Προϊσταμένη),  Τσατσάκη Ελευθερία (Δασκάλα) και Σουργιαδάκη Ευαγγελία (Δασκάλα). Επίσης τοποθετήθηκε και εκπαιδευτικός Φυσικής Αγωγής η κ. Κογκάκη Χρυσούλα.

Σχολικό έτος 2014- 2015

Κατά το σχολικό έτος 2014-2015 δίδαξαν στο σχολείο οι παρακάτω εκπαιδευτικοί:

Κουτσουδάκη Κατερίνα (Δασκάλα-Προϊσταμένη), Κουτσουδάκης Γεώργιος (Δάσκαλος) και Τζώρτζογλου Κωνσταντία (Δασκάλα).

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ  2021-2022

Κατά το τρέχον Σχολικό έτος (2021-2022) διδάσκουν στο σχολείο μας οι παρακάτω εκπαιδευτικοί :

Κοκολάκη Ειρήνη Δασκάλα Τάξεις Α΄-Β΄

Αρχάυλη Ουρανία Δασκάλα Τάξεις Γ΄-Δ΄

Μαρκάκης Ανδρέας Δάσκαλος Τάξεις Ε΄-ΣΤ΄ (Προϊστάμενος)

Σφακιανάκη Βασιλική Δασκάλα (Τμήμα Ολοήμερου )

Καρπετάκης Εμμανουήλ Δάσκαλος Παράλληλης στήριξης.