Διακοπή μαθημάτων λόγω καιρικών συνθηκών

Σύμφωνα με ανακοίνωση του Δήμου Ζίτσας, το σχολείο θα παραμείνει κλειστό αύριο, Δευτέρα 15 Φεβρουαρίου, λόγω καιρικών συνθηκών.

Για την ημέρα αυτή προβλέπεται να πραγματοποιηθεί τηλεκπαίδευση, με τον τρόπο που πραγματοποιήθηκε και κατά τις ημέρες που δεν λειτουργούσαν τα σχολεία λόγω της πανδημίας.

Δεδομένου ότι οι περισσότεροι δάσκαλοι του σχολείου μας πραγματοποιούν την τηλεκπαίδευση από το σχολείο ή χρησιμοποιούν ηλεκτρονικούς υπολογιστές από το σχολείο και επειδή δεν γνωρίζουμε τις καιρικές συνθήκες που θα επικρατούν αύριο ώστε να είναι εφικτή η παρουσία τους στο σχολείο, θα υπάρξει νέα ανακοίνωση αύριο το πρωί, γύρω στις 11:30, με την οποία θα ενημερωθείτε αν όλες οι τάξεις ή ποιες από αυτές θα λειτουργήσουν με τηλεκπαίδευση.