-
Πρόσφατα άρθρα
Πρόσφατα σχόλια
Ιστορικό
Kατηγορίες
Μεταστοιχεία
Αρχείο μηνός Νοέμβριος 2019
Διαγωνισμός ζωγραφικής “Δε χτυπάμε! Συζητάμε!”
Η Β2 τάξη μαζί με την ομάδα των Διαμεσολαβητών του 3ου Δημοτικού Σχολείου Σερρών διοργάνωσε διαγωνισμό ζωγραφικής με θέμα «Δεν χτυπάμε! Συζητάμε!». Το θέμα επιλέχθηκε για να συντελέσει στην ανάπτυξη κουλτούρας διαλόγου και να προωθήσει τον θεσμό της Διαμεσολάβησης, ως … Συνέχεια
Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Διαγωνισμός ζωγραφικής “Δε χτυπάμε! Συζητάμε!”