Σχετικά με την πρόθεση του ΥΠΑΙΘ για προμήθεια εξοπλισμού

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες του9ου Δ.Σ.Κορυδαλλού

Σχετικά με την πρόθεση για προμήθεια εξοπλισμού στα σχολεία του Υπουργείου Παιδείας και για να δηλώσουμε με σχετική ακρίβεια τις ανάγκες αυτές, παρακαλούμε όπως συμπληρώσετε το παρακάτω κείμενο (βάζοντας Χ  στην αντίστοιχη επιλογή) και να μας το αποστείλετε με email ( mail@9dim-koryd.att.sch.gr ) εντός της ημέρας (Τετάρτη 8/4/2020) ή το αργότερο έως τις 10 π.μ. της Πέμπτης 9/4/2020, καθότι την Πέμπτη το πρωί πρέπει να διαβιβάσουμε τα στοιχεία στη Διεύθυνση Π.Ε. Πειραιά και στο τμήμα Μελέτης και Προμήθειας Εξοπλισμού της Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών του Υ.ΠΑΙ.Θ.

Ενημερωθείτε από την εγκύκλιο του Υπουργείου

Η τήρηση της ανωτέρω προθεσμίας είναι επιτακτική, δεδομένου ότι η όλη διαδικασία πρέπει να ολοκληρωθεί άμεσα!

Όλοι οι γονείς/κηδεμόνες έχουν ενημερωθεί και με προσωπικό email από το σχολείο.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΑΘΗΤΗ/ΜΑΘΗΤΡΙΑΣ:

ΤΜΗΜΑ:

Δεν υπάρχει καθόλου υπολογιστής στο σπίτι (σταθερός ή φορητός):

Δεν διαθέτουμε επαρκή αριθμό συσκευών για τη κάλυψη των αναγκών:

Δεν χρειαζόμαστε εξοπλισμό: