Προγραμματισμός για τον Εορτασμό της Εθνικής Γιορτής 25ης Μαρτίου

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ page 0001

Την Πέμπτη 21 Μαρτίου 2024 στις 18.30  στην αίθουσα πολλαπλών εκδηλώσεων θα πραγματοποιηθεί η επετειακή εκδήλωση του σχολείου μας για την Εθνική Γιορτή της 25ης Μαρτίου! Την εκδήλωση έχουν οργανώσει και παρουσιάζουν οι Εκπαιδευτικοί κ Παπαπαναγής, κ Βήχα και κ Τσουκαλά και οι Μαθητές /τριες της Στ1 τάξης  και της Στ2 τάξης . Η εκδήλωση θα παρουσιαστεί σε όλους τους γονείς και κηδεμόνες!

Την Παρασκευή  22 Μαρτίου το πρωί στις 8.30 θα πραγματοποιηθεί η εκδήλωση για τους μαθητές και τις μαθήτριες όλων των τάξεων.

Τη Δευτέρα 25 Μαρτίου οι μαθητές των Στ1, Στ2 και Ε2 θα πάρουν μέρος στην καθιερωμένη παρέλαση του Δήμου Ιλίου, συνοδευόμενοι από τις εκπαιδευτικούς του σχολείου μας, κ Βήχα και κ Μπομπότα!

Ευχόμαστε σε όλους καλή Εθνική Γιορτή!