Προαγωγή -Απόλυση μαθητών και μαθητριών

Λίγες μέρες μετά τη λήξη του διδακτικού έτους ολοκληρώθηκε μέσω του ηλεκτρονικού συστήματος myschool η ανάθεση  των μαθητών και μαθητριών στις επόμενες τάξεις και βαθμίδες.

Έτσι οι μαθητές και οι μαθήτριες της Στ΄τάξης  του σχολείου μας κατά το 2022-23  είναι τώρα μαθητές της Α΄Γυμνασίου των όμορων  σχολείων όπως  όρισε η Διεύθυνση Β/θμιας Εκπαίδευσης Γ΄Αθήνας!

Οι μαθητές και οι μαθήτριες των όμορων Νηπιαγωγείων κατά το 2022-23  είναι μαθητές και μαθήτριες του 9ου  Δημοτικού Σχολείου όπως όρισε η Διεύθυνση Α/θμιας Εκπαίδευσης Γ΄Αθήνας!

Οι μαθητές που φοιτούσαν στις Α΄, Β΄, Γ΄, Δ΄, Ε΄τάξεις  του σχολείου μας το 2022-23,   προήχθησαν στις  επόμενες τάξεις του σχολείου μας!

Αποχαιρετούμε τους μαθητές και τις μαθήτριες της Στ΄τάξης με τις καλύτερες ευχές μας, υποδεχόμαστε με χαρά τους νέους μαθητές  και τις νέες μαθήτριες  μας και ευχόμαστε σε όλα τα παιδιά καλή πρόοδο!