Σας ενημερώνουμε ότι εκδόθηκε από το ΥΠΑΙΘ η εγκύκλιος που αφορά στην υποβολή αιτήσεων για παράλληλη στήριξη των μαθητών, το σχολικό έτος 2021-2022, από εκπαιδευτικό, από σχολικό νοσηλευτή ή από βοηθητικό προσωπικό, σύμφωνα με τις προτάσεις που έχουν γίνει από το Κέντρο Συμβουλευτικής και Υποστήριξης( ΚΕΣΥ).
Για την υποβολή των αιτήσεων θα πρέπει να προηγηθεί τηλεφωνική επικοινωνία και ορισμός χρόνου συνάντησης με τη Διεύθυνση του Σχολείου στο τηλ.2105019461.
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός, αλλά μπορείτε να κάνετε trackbacks και pingbacks.