ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ-ΒΙΩΜΑΤΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ 8/03/2024

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Θα χαρούμε να σας δούμε στο  “Βιωματικό Εργαστήριο: Μιλώντας για την Οριοθέτηση”, που θα διεξαχθεί στο αμφιθέατρο του σχολείου Ζαλόγγου 17, ώρα 19:00 την Παρασκευή 8 Μαρτίου 2024.

Στο βιωματικό εργαστήριο θα συμμετέχουν οι μαθητές του Δ1 τμήματος κατόπιν γονικής συγκατάθεσης.

Ομιλήτρια κ. Νούλα Φωτεινή, σχολική ψυχολόγος.
Το θεατρικό δρώμενο θα συντονίζει η κ. Σβεντζούρη Ευσταθία, θεατρολόγος.

Σας περιμένουμε όλους!

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ Β ΤΡΙΜΗΝΟΥ-ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ

Οι βαθμοί για το Β τρίμηνο και η ενημέρωση των γονέων για την επίδοση των μαθητών έχουν προγραμματιστεί για τις 20/3/2024 και ώρα 13:15-14:00, σύμφωνα και με παλαιότερη ανακοίνωση. Όλοι οι εκπαιδευτικοί των τάξεων θα δώσουν τους βαθμούς στις αντίστοιχες αίθουσες που έχουν οριστεί και που μπορείτε να τις αναζητήσετε στην ενότητα ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ-ΩΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ. Στις 20/3/2024, οι ειδικότητες που θα ενημερώσουν διά ζώσης την ημέρα των βαθμών θα είναι η κ. Αθανασιάδη Π. , η κ. Σκανδάλη Ι., στο γραφείο του συλλόγου διδασκόντων και η κ. Κασιώνη Β. στην αίθουσα της πληροφορικής.