Μνημόνιο Ενεργειών για την διαχείριση του σεισμικού κινδύνου σε σχολική μονάδα
Αγαπητοί γονείς,
Στην ενότητα ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ, αναρτήθηκε έντυπο με το επικαιροποιημένο Μνημόνιο Ενεργειών για την διαχείριση του Σεισμικού Κινδύνου για το 9ο ΔΣ Χαλανδρίου. Παρακαλείσθε όλοι οι γονείς να μελετήσετε προσεκτικά το Αντισεισμικό Μνημόνιο Ενεργειών, προκειμένου να ενημερωθείτε ακριβώς για το πρωτόκολλο που θα ακολουθηθεί σε περίπτωση σεισμικού κινδύνου.
Εκ της Διευθύνσεως