9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

Φιλοξενείται στο Blogs.sch.gr

ΕΚΛΟΓΟΑΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Νοέ 20229

Ο υπάρχων Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας έστειλε την εξής ενημέρωση:

Την περασμένη Κυριακή πραγματοποιήθηκε η Γενική Συνέλευση (Εκλογοαπολογιστική). Δεν υπήρξε όμως ανταπόκριση των γονέων/κηδεμόνων του σχολείου μας, ώστε να προχωρήσουμε στην κήρυξη εκλογών. Βάση του καταστατικού του συλλόγου μας, η Γενική Συνέλευση πρέπει να πραγματοποιηθεί ξανά μέσα μία βδομάδα την ίδια μέρα, ώρα και με την ίδια θεματολογία.

Καλούνται οι Γονείς/Κηδεμόνες του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 9ου Δημοτικού σχολείου Αιγάλεω σε Γενική Συνέλευση (Εκλογοαπολογιστική), την Κυριακή, 13 Νοεμβρίου και ώρα 10:30 πμ, στον προαύλιο χώρο του σχολείου μας (ή στην αίθουσα εκδηλώσεων σε περίπτωση βροχής), με θέματα:

• Απολογισμός έργου, οικονομικός απολογισμός και η έγκρισή του.
  • Προγραμματισμός και Προκήρυξη Εκλογών.
  • Εκλογή Εφορευτικής Επιτροπής.

Οφείλουμε να φροντίσουμε να συνεχίσει να υπάρχει ο Σύλλογος μας, οφείλουμε στα παιδιά μας έναν σύλλογο που θα ανταποκρίνεται στις ανάγκες τους.

Με σεβασμό και αγάπη προς όλους,

το Δ.Σ. του Συλλόγου μας

από κάτω από: Ανακοινώσεις| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΚΛΟΓΟΑΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Τα σχόλια είναι κλειστά.