9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

του 9ου Δημοτικού Σχολείου Αιγάλεω

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ

(ΕΚΛΟΓΟΑΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ)

Καλούνται οι Γονείς/Κηδεμόνες του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 9ου Δημοτικού σχολείου Αιγάλεω σε Γενική Συνέλευση Εκλογοαπολογιστική, την Κυριακή 6 Νοεμβρίου και ώρα 10:30 πμ, στον προαύλιο χώρο του σχολείου μας (ή στην αίθουσα εκδηλώσεων σε περίπτωση βροχής), με θέματα:

• Απολογισμός έργου, οικονομικός απολογισμός και η έγκρισή του.
  • Προγραμματισμός και Προκήρυξη Εκλογών.
  • Εκλογή Εφορευτικής Επιτροπής.

Σε περίπτωση μη απαρτίας (απαιτείται η παρουσία του 1/3 των οικονομικών ενήμερων μελών, η ετήσια συνδρομή είναι 5 € ανά οικογένεια), συγκαλείται νέα  Γ.Σ. εντός της επόμενης  εβδομάδας.

Η παρουσία μας πρέπει να είναι μαζική για ένα σύλλογο που θα ανταποκρίνεται στις ανάγκες των παιδιών μας, για ένα σύλλογο που θα διεκδικεί τα πάντα για τα παιδιά μας.

Με εκτίμηση το Δ.Σ.

από κάτω από: Ανακοινώσεις| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΚΛΟΓΟΑΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Για να μην ξεχνιόμαστε…