Αρχεία για Οκτώβριος, 2022
Γιορτάζουμε όλοι μαζί. Κοινή δράση με τα παιδιά του Ειδικού Νηπιαγωγείου Θήβας
Μαζί με τα παιδιά του Ειδικού Νηπιαγωγείου Θήβας ζωγραφίσαμε με όποιον τρόπο μπορούσε ο καθένας σημαιάκια για την γιορτή της 28ης Οκτωβρίου. Στην συνέχεια ο φίλος μας ο Μιχάλης από το Ειδικό Νηπιαγωγείο πήρε το μεταλλόφωνο του σχολείου και μας έπαιξε ήχους ενώ συνέχισαν οι νηπιαγωγοί της τάξης μας. Στο τέλος βάλαμε την από κοινού […]
Συγγραφέας: 8ο Νηπιαγωγείο Θήβας στις 29 Οκτωβρίου 2022 ενημέρωση |
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Γιορτάζουμε όλοι μαζί. Κοινή δράση με τα παιδιά του Ειδικού Νηπιαγωγείου Θήβας