Παραδόθηκαν σήμερα στην εκπρόσωπο του Συλλόγου Γονέων και κηδεμόνων, κ. Πηνελόπη Μήτσιου, τα βιβλία που προσφέρθηκαν από τους γονείς του 8ου Νηπιαγωγείου Ευόσμου. Η δράση πραγματοποιήθηκε σε συνεργασία με το 32ο Νηπιαγωγείο Ευόσμου και τα βιβλία που συγκεντρώθηκαν προσφέρθηκαν στην Μονάδα Αυτιστικού Ατόμου “ΕΛΠΙΔΑ” (Monada Autistikou Atomou “ELPIDA”)
Ευχαριστούμε όλους τους γονείς που βοήθησαν στην δράση μας αυτή.