Ευχαριστούμε θερμά την ECOELASTIKA A. E. για την προσφορά του ελαστικού τάπητα στο Νηπιαγωγείο μας. Ένα όνειρο χρόνων έγινε πραγματικότητα!!!… και χάρισε χαμόγελα σε μικρούς και μεγάλους.Συγχαρητήρια για το υπέροχο έργο σας.
Ευχαριστούμε θερμά την ECOELASTIKA A. E. για την προσφορά του ελαστικού τάπητα στο Νηπιαγωγείο μας. Ένα όνειρο χρόνων έγινε πραγματικότητα!!!… και χάρισε χαμόγελα σε μικρούς και μεγάλους.Συγχαρητήρια για το υπέροχο έργο σας.