Δρομολόγια των λεωφορείων 2021-22

Από Τρίτη 14 Σεπτεμβρίου , τα υπεραστικά λεωφορεία θα αναχωρούν καθημερινά τις ώρες που αναγράφονται στο συνημμένο, ενώ τα αστικά λεωφορεία θα αναχωρούν από την αφετηρία στις 07:50 π.μ .

Για τους μαθητές της περιοχής Ακρωτηρίου, τα δρομολόγια των λεωφορείων μπορείτε να τα δείτε  εδώ.

Για τους μαθητές της πόλης τα λεωφορεία θα ξεκινήσουν από την Αγορά στις  07:40 π.μ ..

Το 1ο δρομολόγιο είναι Αγορά – Ελ. Βενιζέλου – Ευαγγελίστρια – Κουμπελής (7ο Γυμνάσιο).

Το 2ο δρομολόγιο είναι Αγορά – Ακρωτηρίου – Χαλκιαδάκης – Κουμπελής (7ο Γυμνάσιο)

Το 3ο δρομολόγιο είναι Αγορά – πλατεία Δικαστηρίων – Ακρωτηρίου – Κουμπελής (7ο Γυμννάσιο)

RSS 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ Ανακοινώσεις – Ενημέρωση

1ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 3D