Ώρες προσέλευσης και αποχώρησης μαθητών/τριών.

Ώρες προσέλευσης:

Πρωινή Ζώνη: 7:00 – 7:15

Όλα τα παιδιά θα εισέρχονται στο σχολείο από την κεντρική είσοδο επί της οδού Ευριπίδη.

Πρωινός Κύκλος: 8:00 – 8:15

Οι Α΄, Β΄, και Γ΄ τάξεις θα εισέρχονται στο σχολείο από την κεντρική είσοδο επί της οδού Ευριπίδη.

Οι Δ΄, Ε΄, και ΣΤ΄ τάξεις θα εισέρχονται στο σχολείο από την είσοδο οχημάτων επί της οδού Περικλέους.

Ώρες αποχώρησης:

Αποχώρηση Πρωινού Κύκλου: 13:15

Οι Α΄ και  Β΄ τάξεις θα αποχωρούν από το σχολείο από την κεντρική έξοδο επί της οδού Ευριπίδη.

Οι Γ΄ και  Δ΄ τάξεις θα αποχωρούν από το σχολείο από την έξοδο του γηπέδου μπάσκετ επί της οδού Σόλωνος.

Οι Ε΄ και ΣΤ΄ τάξεις θα αποχωρούν από το σχολείο από την έξοδο οχημάτων επί της οδού Περικλέους.

Πρώτη αποχώρηση Ολοημέρου: 15:00

Οι Α΄, Β΄ και Γ΄ τάξεις θα αποχωρούν από το σχολείο από την κεντρική έξοδο επί της οδού Ευριπίδη.

Οι Δ΄, Ε΄ και ΣΤ΄ τάξεις θα αποχωρούν από το σχολείο από την έξοδο οχημάτων επί της οδού Περικλέους.

Δεύτερη αποχώρηση Ολοημέρου: 16:00