Ενημερώσαμε και παρακινήσαμε τους γονείς να συμμετέχουν στο πρόγραμμα δεντροφύτευσης του δήμου Παύλου Μελά την Κυριακή 31 Μαρτίου 2024 στο Άλσος Μετεώρων και με χαρά είδαμε ότι ορισμένοι έδωσαν το παρόν!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα