ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ

Με μεγάλη μας χαρά σας καλωσορίζουμε στο ιστολόγιο του 5ου Νηπιαγωγείου Αγίων Αναργύρων!!!

Το blog μας θα λειτουργεί ως ένα σύγχρονο μέσο επικοινωνίας μας με μαθητές, γονείς αλλά και την ευρύτερη σχολική κοινότητα.

Στη καθημερινή σας περιήγηση στις σελίδες του ιστολογίου θα  μπορείτε να μαθαίνετε τα νέα της σχολικής μας μονάδας, να βρίσκεται σημαντικές ανακοινώσεις για τη σχολική ζωή, να ενημερώνεστε για τις δράσεις και τις εκδηλώσεις που λαμβάνουν χώρα εντός και εκτός του σχολείου και τέλος να έχετε πρόσβαση σε πληροφορίες και έντυπα που αφορούν το νηπιαγωγείο μας.

Το σπουδαιότερο όμως που σας παρέχει η καθημερινή επίσκεψή  στον ιστότοπο μας είναι οτι το γεγονός πως μέσω της σύγχρονης τεχνολογίας μπορείτε πλέον να θαυμάσετε τους μικρούς μαθητές να δημιουργούν, να μαθαίνουν και να διασκεδάζουν!!!

Ας ξεκινήσει το ταξίδι !!!!!!