stripes_blue

• Βιβλία και προσωπικά αντικείμενα μαθητών

Ενημερώνουμε τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών του σχολείου μας πως, σύμφωνα με οδηγία του Υ.ΠΑΙ.Θ., κατ’ εξαίρεση, τη Δευτέρα 16 Νοεμβρίου, θα μπορούν να παραλάβουν βιβλία και προσωπικά αντικείμενα των παιδιών τους που έχουν τυχόν παραμείνει στο σχολείο καθώς και τυχόν δεύτερα τεύχη σχολικών βιβλίων που ίσως χρειαστούν για την τηλεκπαίδευση.

Θα πρέπει:

• α) να τηλεφωνήσετε στον διευθυντή του σχολείου στο 25210-24421 από 09:00 ως 13:00 και να κλείσετε ραντεβού.
  • β) κατά την προσέλευσή σας να τηρείτε πλήρως τα προβλεπόμενα μέτρα πρόληψης και αποφυγής συνωστισμού.
  • γ) για τη συγκεκριμένη μετακίνηση, όσοι παραλάβουν τα αντικείμενα από το σχολείο θα πρέπει να στείλουν μήνυμα με τον αριθμό 4 στο 13033