Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του Σχολείου μας, εξέπληξε ευχάριστα μαθητές και εκπαιδευτικούς φέρνοντας στην αυλή μας τον Άη Βασίλη και τα ζωάκια-φίλους του και μοιράζοντας σε όλους δώρα και γλυκά!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα