Αρχική » Χωρίς κατηγορία » ΑΓΙΑΣΜΟΣ / ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Σεπτέμβριος 2021

ΑΓΙΑΣΜΟΣ / ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Σας  ενημερώνουμε ότι τη Δευτέρα, 13/9/2021 οι μαθητές και οι μαθήτριες του 4ου Δ.ΣΧ. Ευκαρπίας , θα προσέλθουν στο σχολείο στις 8:15 πμ επιδεικνύοντας τη  δήλωση αρνητικού αυτοδιαγνωστικού τεστ (self-test)  που έγινε  την Κυριακή  και  έχοντας μαζί τους τη σχολική τους τσάντα, για να πάρουν τα βιβλία τους. Οι τάξεις τους βρίσκονται :

1ος όροφος : ΣΤ1, Δ, Γ1       Ισόγειο : Α1,Α2,Β                                    ΚΥΜΠΟ : Ε,ΣΤ2, Γ2

Ο Αγιασμός θα λάβει χώρα στις 9:οο π.μ. Η αποχώρηση των μαθητών /τριών  θα γίνει  με ευθύνη των γονέων και κηδεμόνων τους, οι οποίοι θα πρέπει  να βρίσκονται έγκαιρα στον πεζόδρομο, έξω από το σχολείο για να τους/τις  παραλάβουν .

Τα μαθήματα θα γίνονται κανονικά από την Τρίτη 14/9/2021  από τις 8:25 π.μ ως τις 13:25 μ.μ (οι ώρες έχουν τροποποιηθεί να να μην φεύγουν ταυτόχρονα  με τους μαθητές του 1ου Δημοτικού Σχολείου Ευκαρπίας , με το οποίο συναυλιζόμαστε)

Το Ολοήμερό μας από την Τρίτη θα λειτουργεί προσωρινά ως τις 15:00 κάθε μέρα

Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ