Η κυρία Έλενα, η κυρία Γωγώ και η κυρία Φωτεινή σας καλωσορίζουν στο νηπιαγωγείο!
9 Οκτωβρίου – Παγκόσμια Ημέρα Ταχυδρομείων…
και οι μικροί μαθητές μας μεταμφιέζονται στον Θεό Ερμή – τον Αγγελιοφόρο των Θεών του Ολύμπου, που εικονίζεται στα ελληνικά γραμματοκιβώτια – για να μεταφέρουν στο σπίτι τους ένα μήνυμα για την οικογένεια!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα