ΓΙΟΡΤΗ ΛΗΞΗΣ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ

morecolors

GIORTI3

Την Τετάρτη 8/6/2022 πραγματοποιήθηκε η γιορτή λήξης για το σχολικό έτος 2021-2022.

Τα παιδιά μας ντυμένα με υπέροχα χρώματα, τραγούδησαν και χόρεψαν τραγούδια μοντέρνα, παραδοσιακά, παλιά και καινούργια.

GIORTI1

Στολισμένη η αυλή μας με πολύχρωμα σημαιάκια, σκηνικό εξ ολοκλήρου φτιαγμένο από τα παιδικά χεράκια. Μπάλες, μπαλόνια, φουρφούρια, πον πον στόλιζαν τον κήπο μας και τα δέντρα μας.

Η ακούραστη ομάδα του Συλλόγου Γονέων από το πρωί μαζί με τις νηπιαγωγούς φρόντισε για τη διαμόρφωση του χώρου αλλά επιμελήθηκε και τον μπουφέ που ακολούθησε για όλους μικρούς-μεγάλους.

GIORTI2

Σύμμαχός μας … ο καιρός!!!! Ενώ όλες οι προβλέψεις “έδιναν” βροχή… για όλη τη διάρκεια της γιορτής μας ο καιρός ήταν απλά ΤΕΛΕΙΟΣ. Ολοκληρώθηκε η γιορτή, χειροκροτήθηκαν οι καταπληκτικοί μας πρωταγωνιστές, κεράστηκε και ο τελευταίος καλεσμένος από τον μπουφέ και τότε μόνο έπεσε η πρώτη ψιχάλα…. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ

Σας ευχαριστούμε όλους όσους ήσασταν κοντά μας και μαζέψατε μαζί μας πριν τον κατακλυσμό όλες εκείνες τις καρέκλες και τον όγκο των αντικειμένων…

Και του χρόνου πάλι θα γιορτάσουμε παρέα!!!!