Με αφορμή την εθνική επέτειο της 28ης Οκτωβρίου αποφασίσαμε να επισκεφτούμε το πολεμικό Μουσείο στο Καλπάκι. Πρώτη έξοδος για τη φετινή χρονιά που μας έδωσε την ευκαιρία να χαρούμε τη μετακίνηση με το λεωφορείο, τη φθινοπωρινή φύση και βέβαια τα εκθέματα μέσα και έξω από το Μουσείο. Τα παρατηρήσαμε πολύ προσεχτικά γιατί είχαμε και κάποιες αποστολές…που έπρεπε να διεκπεραιώσουμε. Εννοείται ότι τα καταφέραμε!!!
Χρόνια Πολλά σε όλους/όλες!!!