Τράβα μπρος!… για την καλοκαιρινή γιορτούλα μας!

προσκληση γιορτής 2023

0

Η καλοκαιρινή μας γιορτούλα “Τράβα μπρος”σε συναργασία με τη θεατρική ομάδα Fantasia Theatre ενθουσίασε, συγκίνησε, διασκέδασε μικρούς & μεγάλους!

Θερμές ευχαριστίες:

* στα μικρά αστεράκια μας που έλαμψαν με την ενεργό συμμετοχή τους, τόσο με το λόγο τους όσο και το χορό, τα τραγούδια και όλες τις δράσεις που είχαμε ετοιμάσει για εκείνα.

* στα μέλη της θεατρικής ομάδας

* στους γονείς και κηδεμόνες για τη συμμετοχή, τη θετική διάθεση και την αγαστή συνεργασία!

ιδιαίτερες ευχαριστίες στον πατέρα (κ. Φιτσάλη) για τη συνεισφορά του στην ηχητική και τεχνική υποστήριξη καθόλη τη διάρκεια της γιορτής. επίσης να ευχαριστήσουμε όλους τους γονείς για τις λιχουδιές που μας ετοίμασαν ως μια γλυκιά ανάμνηση για μικρούς και μεγάλους.

Ευχόμαστε σε όλες τις μαθήτριες και τους μαθητές μας καλή πρόοδο, είμαστε περήφανες για όσα κατάφεραν, την εξέλιξη τους, όπως προέκυψε από τη συνεργασία οικογενειακού & σχολικού περιβάλλοντος, αξίζουν πολλά συγχαρήτηρια!

Καλή συνέχεια για τα νηπιάκια μας στο δημοτικό, καλή αντάμωση στα προνηπιάκια μας!