Το Μαζί Για το Παιδί, εφοδίασε τη σχολική μας βιβλιοθήκη με 260 βιβλία σύγχρονων εκδόσεων, ποικίλης θεματολογίας για τη στήριξη της διδασκαλίας μας και την προώθηση της φιλαναγνωσίας. Ακόμη, η προσφορά σε τεχνολογικό εξοπλισμό, θα διευκολύνει το έργο της εκπαιδευτικής διαδικασίας και θα εκσυγχρονίσει τις μεθόδους διδασκαλίας και μάθησης στο σχολείο μας. Οι γωνιές των τάξεων εκσυγχρονίστηκαν με πιστοποιημένα έπιπλα και παιδαγωγικό υλικό κατάλληλο για την ηλικιακή ομάδα και τις διαφορετικές μαθησιακές ανάγκες των μαθητών μας.
Ευχαριστούμε για τη γενναιόδωρη προσφορά σας.
ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ
Ιαν 202410
Αφήστε μια απάντηση